Anasayfa Teknoloji Windows İçin En İyi Ücretsiz Driver Güncelleme Programları

Windows İçin En İyi Ücretsiz Driver Güncelleme Programları

by Berkay

Bilgisayarınıza format attığınızda ya da bilgisayarınızda hangi yazılımların güncel olup olmadığını öğrenmek istediğinizde tek tek araştırmak biraz zaman kaybı olabilir. Ekran kartı güncellemeleri ve diğer yüklü programların güncellemelerini tek bir program üzerinden görüntüleyebilir ve birkaç işlem ile de bunları toplu olarak güncelleyebiliyorsunuz.

Bu işlemler için hazırlanmış olan pek çok yazılım mevcut. Ben sizler için bugün Windows kullanıcılarına en iyi ücretsiz driver güncelleme programlarını hazırladım.

  • Iobit Driver Booster : Ben kendi bilgisayarımda genelde bu programı kullanıyorum. Oldukça kullanışlı ve bütün güncellemelerimi bu program üzerinden yapabiliyorum. İndirmek için tıklayın.
  • DriverPack Solution : Bu programda Iobit Driver Booster gibi çok tercih edilenler arasında. Daha önce kullanma fırsatım olmadı ancak öneri listemde bulunuyor. İndirmek için tıklayın.
  • Driver Talent : Şuan bu yazıyı yazarken bir yandan da bu programı indirdim ve aynı anda test yaparak driver güncellemesi yapıyorum. Daha önceden hiç kullanmamıştım ancak bu programı da listemize ekleyebiliriz. İndirmek için tıklayın.

Bu önerdiğim programların tamamında PRO özelliği bulunduğu için tüm işlemleri ücretsiz bölümünde yapamıyorsunuz. Zaten bildiğim kadarıyla da o şekilde çalışan bir program henüz yok. Sizlerinde kullandığı ve tavsiye ettiği driver güncelleme programı varsa yorumlara yazabilirsiniz.

bu yazılarımı da beğenebilirsin

Leave a Comment