Anasayfa Teknoloji Websiteniz için hit yükseltici program

Websiteniz için hit yükseltici program

by Berkay

İçeriğinin herhangi bir önemi olmayan bir websitesi sahibiyseniz eğer sitenize ziyaretçi gelmesi için birçok yöntemi deneyeceksinizdir. Google reklamları, farklı sitelere verilen tanıtım yazıları, farklı sitelere eklenen linkler vs. ancak bu ziyaretçi arttırmanın bir yolu daha var. Aşağıda linkini vereceğim program üzerinden sitenize global anlamda ziyaretçi çekebileceksiniz. Bu programların yararı ve zararı tartışılır. Bu uygulamalar adsense reklamlarına herhangi bir katkı sağlamayabilir. Ancak sitenizde ziyaretçinin konulara girip incelemesi benim düşüncem de iyi bir seçenek olacaktır.

Bu programı yeni keşfettiğimi söyleyebilirim. Yaklaşık 2 gündür denemesini ve takibini yapıyorum. Yukarıda bahsettiğim gibi link üzerinden içeriklerinize ziyaretçi gönderiliyor. Bu ziyaretçiler dünyanın her yerinden olabileceği gibi Türkiye’den de olabilir. Bu ziyaretçilerin bir bot ziyaretçi mi yoksa gerçek kullanıcıların olup olmadığını açıkçası net bilmiyorum.

Programın kullanımı çok basit. İndirdikten sonra ücretsiz üyeliklerde 4 adet link ekleme izni veriliyor. Ücretli paketleri de varmış ancak ben gereksiz olacağını düşünüyorum. Zaten ücretsiz haliyle de 4 link bence yeterli olacaktır.

Program aktif olduğunda anlık ziyaretçi sayısı

Eminim ki bu programı daha önceden keşfetmiş ve bir süre kullanmış olan kişiler vardır. Bu program ile ilgili deneyimlerini ya da önerilerini benimle aktarırlarsa çok sevinirim.

Websiteniz için hit programını indirmek için tıklayın.

bu yazılarımı da beğenebilirsin

Leave a Comment