Anasayfa Dizi-Film Önerileri Eğlenceli Bir Film: Due Date(Git Başımdan)

Eğlenceli Bir Film: Due Date(Git Başımdan)

by Berkay

Bu dönemlerde virüs nedeniyle vaktimizin çoğunu benim gibi evde geçirenler ve zamanını eğlenerek geçirmek isteyenler için bugün bir film tavsiyesinde bulunacağım. Aslında bir süredir bu filmi listeme eklemiştim ancak izleyememiştim. En sonunda izleme fırsatı buldum ve güzel vakit geçirdim.

Due Date(Git Başımdan) filmi, 2010 yılında yayınlanmış ve başrollerinde Hangover serisinden tanıdığımız Zach Galifianakis ve Robert Downey Jr. oynamakta. Filmin konusuna ve fragmanına baktığınızda zaten sizi güzel bir eğlencenin bekleyeceğini göreceksiniz.

Due Date filmi, Zach Galifianakis ve Robert Downey Jr. ‘ın birkaç gün süren yol macerasını ve yolda başına gelenleri anlatıyor. Peter(Robert Downey Jr.), beş gün sonra doğum yapacak ve ilk çocuklarını dünyaya getirecek bir babadır. Eşinin doğumuna yetişmek için son uçak biletini alacaktır ve yetişmek için havalimanına gidecektir. Havalimanında yaşanan birkaç problemden ötürü kendisini Ethan Tremblay(Zach Galifianakis)’in arabasında bulacaktır. Birkaç gün sürecek bu yol macerasında birçok tehlike atlatıp, iyi bir ikili olacaklardır.

Due Date(Git Başımdan) filmini Netflix üzerinden veya internetten izleyebilirsiniz. Ben izlerken hiç sıkılmadım ve keyifli vakit geçirdim.

Filmin fragmanına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

bu yazılarımı da beğenebilirsin

Leave a Comment